Jaką bluzkę wybrać na wieczór?

Strój wieczorowy kobiet zawsze wybierają z wielką uwagą, bo bez względu na to, czy jest to impreza w gronie przyjaciół, wieczór w teatrze czy randka z ukochanym, zawsze w takiej sytuacji chce się błyszczeć i zachwycać swoim wyglądem. Ma się też więcej czasu na skompletowanie stylizacji niż w przypadku strojów dziennych, a także można bardziej zaszaleć. Czasem jednak nie jest łatwo wybrać odpowiedni strój, na przykład jeśli chodzi o bluzki wieczorowe, bo mimo iż w sklepach jest duży wybór wszelkich ubrań, nie zawsze wiadomo, na co najlepiej będzie się zdecydować. Jakie są warte uwagi bluzki na wieczór?

Jaki efekt?

Bez względu na to, czy wybiera się bluzkę na wielkie wyjście, czy na co dzień, najważniejsza jest jedna zasada – musi ona dobrze leżeć i pasować do sylwetki. W przypadku bluzek wieczorowych może to być tym ważniejsze, że zwykle wkłada się je do dopasowanych spódnic czy spodni, dlatego musi wszystko dobrze ze sobą współgrać. Warto zwłaszcza zwracać uwagę na elementy maskujące ewentualne mankamenty figury oraz podkreślające atuty.

Styl glamour – pożądany

Obecnie wielką popularnością cieszą się wszelkie cekiny i inne błyskotki, które idealnie nadają się na wieczór. Nawet zwykła bluzka z długimi rękawami i zabudowanym dekoltem będzie prezentować się świetnie, jeśli będzie lśnić. Można nawet całkiem zaszaleć i wybrać strój w całości pokryty błyskotkami albo wykonany z połyskującej tkaniny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *